Wybierz język:

]

Najczęściej zadawane pytania

Femmax odpowiada:

 • Czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne podczas stosowania Femmax?

  Femmax jest całkowicie bezpieczny i skuteczny. Co więcej, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Wyeliminowanie wszystkich niepożądanych reakcji organizmu było możliwe dzięki rozległym badaniom klinicznych i testom. Składniki Femmax, suplementu diety najwyższej jakości, są w 100% organiczne, naturalne i sprawdzone.

 • Jak często stosuje się Femmax?

  Zalecane jest branie 1 tabletki ok. 30-60 minut przed stosunkiem, 1 lub 2 razy dziennie, w zależności od potrzeb. Aby wzmocnić otrzymane efekty, należy zażywać Femmax regularnie.

 • Czy każdy odczuje działanie Femmax?

  Femmax został stworzony z myślą o kobietach. Nie jest polecany dla mężczyzn, kobiet w ciąży lub tych, które nie ukończyły 18-tego roku życia. Doskonałe rezultaty stosowania Femmax zostały uzyskane przez kobiety pochodzące z różnych grup etnicznych i kultur, w różnym wieku i o różnej orientacji seksualnej.

 • Czy efekty jakie daje Femmax są trwałe?

  Femmax jest suplementem diety poprawiającym metabolizm i jest w pełni przyswajany przez organizm, a jego nadmiar zostaje wydalony. Dlatego przyjmowanie więcej niż 2 tabletek dziennie nie wzmocni rezultatów. Jeśli chcesz, aby efekty były trwałe, stosuj Femmax regularnie – im większe stężenie wchodzących w jego skład substancji w Twoim organizmie, tym mocniejsze doznania!

 • Jak chroniona jest moja prywatność?

  Twoja prywatność jest dla nas bardzo istotna. Rozumiemy, że zahamowane libido może być dla Ciebie bardzo poważnym problemem i stanowić istotną barierę emocjonalną. Dlatego Femmax będzie dostarczony do Ciebie w dyskretnym opakowaniu. Nikt nie dowie się, co zamówiłaś, dopóki sama nie zdecydujesz się komuś o tym powiedzieć.

 • Czy mogę kupić Femmax w sklepie?

  Femmax jest dostępny tylko na naszej stronie internetowej. Podjęliśmy decyzję o niewprowadzaniu naszego produktu na rynek, dzięki czemu mamy pewność, że Femmax jest przechowywany w odpowiednich warunkach od momentu wyprodukowania aż do momentu, gdy dotrze on do Ciebie z naszego magazynu, będącego pod stałym nadzorem.

 • A co z innymi markami?

  Istnieje wiele tańszych podróbek, które mają rzekomo działać „jak Femmax” lub „tak dobrze jak Femmax”. Zapewniamy Cię, że tylko Femmax wykorzystuje naszą opatentowaną formułę i tylko my posiadamy obszerną dokumentację udowadniającą, że stosowanie Femmax przynosi zamierzone rezultaty. Dlatego też, musisz uważać na podejrzane zamienniki.

 • Jaka jest odpowiednia dawka?

  Odpowiednia dawka może się różnić i zależeć od wielu czynników. Zalecane jest branie Femmax 1 lub 2 razy dziennie, ok.30-60 minut przed stosunkiem. Przekroczenie zalecanego dziennego spożycia nie jest szkodliwe, ponieważ nadmiar Femmax zostanie wydalony z Twojego organizmu, ale też nie przyniesie Ci lepszych rezultatów. Trwałe efekty możesz zapewnić sobie jedynie stosując Femmax regularnie.

 • Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

  Oczywiście. Obserwując zmieniające się trendy i zapotrzebowania naszych Klientów zamówienia są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również całego świata. W takim przypadku wydłużeniu ulega jedynie czas dostarczenia przesyłki. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 60zł. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą. Paczki za pobraniem realizujemy na terenie Polski.

Uwolnij swoją namiętność i wejdź to gry!

Femmax podnosi libido do maksymalnego poziomu i wzbogaca Twoje życie seksualne